Bel ons

Onze kantoren

Tobasco heeft meer dan 14 vestigingen in Vlaanderen en Wallonië. Onze hoofdzetel bevindt zich in Hasselt. Hieronder kan je ook van elke vestiging de contactgegevens terugvinden.

Hasselt

Koning Boudewijnlaan 2/1
3500 Hasselt (Routebeschrijving)
Tel. 011 24 25 81
Fax 011 27 26 77
hasselt@tobasco.be

Liège

Rue d'Abhooz 31
4040 Herstal (Routebeschrijving)
Tel. 04 240 72 00
Fax 04 240 72 09
liege@tobasco.be

Geel

Gasthuisstraat 22
2440 Geel (Routebeschrijving)
Tel. 014 57 60 60
Fax 014 57 60 69
geel@tobasco.be

Sint-Truiden

Tiensesteenweg 168
3800 Sint-Truiden (Routebeschrijving)
Tel. 011 49 49 66
Fax 011 49 49 50
sint-truiden@tobasco.be

Namen

Route de Louvain-La-Neuve 4
5001 Belgrade (Routebeschrijving)
Tel. 081 58 53 50
Fax 081 58 53 59
namur@tobasco.be

Houthalen

Centrum Zuid 1111
3530 Houthalen-Helchteren (Routebeschrijving)
Tel. 011 39 75 05
Fax 011 39 72 84
houthalen@tobasco.be

Antwerpen

Bresstraat 4
2018 Antwerpen 7 (Routebeschrijving)
Tel. 03 230 95 09
antwerpen@tobasco.be

Beveren-Waas

Stadionplein 1
9120 Beveren-Waas (Routebeschrijving)
Tel. 03 775 60 52
beveren@tobasco.be

Waregem

Schoendalestraat 63
8793 Sint-Eloois-Vijve (Routebeschrijving)
waregem@tobasco.be

Genk

Mieënbroekstraat 28
3600 Genk (Routebeschrijving)
servicenet@tobasco.be

Gent

Ottergemsesteenweg Zuid 808 bus 300
9000 Gent (Routebeschrijving)
gent@tobasco.be

Hoofdkantoor

Ilgatlaan 15
3500 Hasselt (Routebeschrijving)
Tel. 011 28 00 56
backoffice@tobasco.be

Marche en Famemme

Avenue de la Toison d'Or 17
6900 Marche-en-Famenne (Routebeschrijving)